Přejít k obsahu  Přejít k hlavnímu menu

Servisní a instalační technik v Praze

CAMEA, spol. s r. o., hledá vhodného kandidáta na pracovní pozici Servisní a instalační technik

Popis pozice:

  • servis/instalace dopravních systémů v ČR, zahraničí
  • nastavování a správa dopravních systémů
  • spolupráce na vývoji dopravních systémů

Požadavky:

  • ukončené SŠ elektrotechnické vzdělání
  • vhodné pro absolventy
  • pokročilá znalost MS Windows
  • základní znalost MS Office
  • pokročilá znalost HW pc
  • základní znalost počítačových sítí a konfigurace síťových prvků
  • základní znalost anglického jazyka (ruský jazyk výhodou)
  • zodpovědnost, pečlivost, chuť cestovat, časová flexibilita, komunikativnost
  • řidičský průkaz skupiny B nutný (aktivní řidič/ka)
  • vyhláška 50/78 Sb.
  • chuť rozvíjet své znalosti

Nabízíme:

  • práce na HPP
  • plat dle zkušeností
  • zajímavá práce v mladém a dynamickém kolektivu
  • odborná školení
  • bezplatné kurzy anglického a ruského jazyka
  • místo pracoviště: Praha, Hostivař
  • další benefity: stravenky, notebook, mobilní telefon

Zaujala Vás tato pozice, splňujete naše požadavky? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis na email: l.barucakova@camea.cz.

Předem děkujeme za projevený zájem.

Novinky

  • CAMEA vstupuje do Národního centra kompetence pro kyberbezpečnost

    V minulém týdnu se společnost CAMEA stala spolu se dvěma nejvýznamnějšími brněnskými vysokými školami (Masarykovou univerzitou a Vysokým učením technickým v Brně), sdružením CESNET a řadou dalších firem a sdružení, zakládajícím členem Národního centra kompetence pro kyberbezpečnost.