Přejít k obsahu  Přejít k hlavnímu menu

Skupina CAMEA

Skupina CAMEA patří ve svém oboru zpracování signálů k nejvýznamnější českým společnostem na trhu. Byla založena v roce 1995 společností CAMEA spol. s r.o. V roce 2014 CAMEA založila dceřinou společnost ENHOUSE spol. s r.o., která vyvíjí smart-city technologie. Zásadní přelomem v roce 2017 bylo vytvoření holdingové struktury pro efektivnější řízení nově vznikajících společností a řízení zejména zahraničního obchodu.

Holding řídí akciová společnost CAMEA Group, a.s. Obchodní a klíčové rozvojové aktivity zaštiťuje společnost CAMEA Technology a.s. Společnost CAMEA spol. s r.o. se věnuje vývoji, výrobě a realizaci zakázek. Další příbuznou společností je společnost COGNITECHNA s.r.o, jako společnost sdružující univerzitní odborníky pro vývoj technologií umělé inteligence.

Jádro činnosti skupiny CAMEA je vývoj a výroba vlastních produktů v oblasti automatického zpracování signálů. Většina pracovníků skupiny jsou vývojově zaměření techničtí specialisté.

Struktura skupiny CAMEA

Diagram 2

Ke stažení

Novinky

  • CAMEA vstupuje do Národního centra kompetence pro kyberbezpečnost

    V minulém týdnu se společnost CAMEA stala spolu se dvěma nejvýznamnějšími brněnskými vysokými školami (Masarykovou univerzitou a Vysokým učením technickým v Brně), sdružením CESNET a řadou dalších firem a sdružení, zakládajícím členem Národního centra kompetence pro kyberbezpečnost.